ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
пр. Волі, 54а, м. Луцьк, 43010, тел./факс 72-41-10
E-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ 03499885
УХВАЛА
25 березня 2025 року № 903/493/22
За клопотанням ліквідатора банкрута Григор`єва В. В.
про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу банкрута та затвердження звіту ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат.
по справі №903/439/22
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Хоумленд Юкрейн, м. Київ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері, м. Луцьк
про банкрутство
Суддя Шум М. С.
Секретар судового засідання Сосновська Ю. П.
Учасники справи: н/з
встановив: хвалою суду від 01.08.2022 відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері". Визнано грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Хоумленд Юкрейн до Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" в сумі 33 384 232 грн. 81 коп. четверта черга та 24 810 грн. 00 коп. перша черга (судові витрати). Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника; процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" строком на сто сімдесят календарних днів по 18.01.2023. Розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Григор`єва Валерія Васильовича.
Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство ТОВ "Рокет Делівері" оприлюднене на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 01.08.2022.
26.10.2022 судом винесено постанову про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Григор`єва В.В.
Ухвалою суду від 04.12.2024 справу №903/493/22 за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Хоумленд Юкрейн до Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері про банкрутство прийнято до розгляду у складі судді Шума М. С. Зобов`язано ліквідатора боржника арбітражного керуючого Григор`єва В. В. подавати суду проміжні звіти про виконану роботу щомісячно.
04.02.2025 ліквідатор банкрута Григор`єв В. В. подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс та підтверджуючі документи, в клопотанні від 03.02.2025 просить суд затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс ТОВ «Рокет Делівері» (ЄДРПОУ: 43146904), визнати погашеними вимоги кредиторів, що не задоволені у зв`язку із недостатністю майна ТОВ «Рокет Делівері» (ЄДРПОУ: 43146904), винести ухвалу про припинення юридичної особи - банкрута ТОВ «Рокет Делівері» (ЄДРПОУ: 43146904), затвердити звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат, закрити провадження в справі №903/493/22 про банкрутство ТОВ «Рокет Делівері» (ЄДРПОУ: 43146904).
Ухвалою суду від 10.02.2025 розгляд звіту ліквідатора ТОВ «Рокет Делівері» (ЄДРПОУ: 43146904) Григор`єва В. В., ліквідаційного балансу банкрута та звіту арбітражного керуючого Григор`єва В. В. про затвердження звіту арбітражного керуючого про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат у справі призначити в судовому засіданні на 25.03.2025, запропоновано кредиторам банкрута до 24.03.2025 подати суду при наявності пояснення щодо звіту та зазначеного клопотання ліквідатора.
В заяві від 24.03.2025 арбітражний керуючий Григор`єв В. В. просить суд розгляд справи у підсумковому засіданні проводити без його участі, подані до суду клопотання підтримує повністю.
ПП «МакДональдз Юкрейн ЛТД» в клопотанні від 24.03.2025 зазначає, що ознайомлене зі звітом ліквідатора та не заперечує проти його затвердження судом, а також підтримує ліквідацію банкрута ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» як юридичної особи з подальшим закриттям провадження у справі та просить суд затвердити звіт ліквідатора арбітражного керуючого Григор`єва В.В. за результатами ліквідаційної процедури банкрута ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» з подальшою ліквідацією банкрута як юридичної особи з виключенням його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, розглянути звіт ліквідатора за відсутності представника ПІП «МакДональдз Юкрейн Лтд» в судовому засіданні 25.03.2025.
ТОВ «Біконстракт» в заяві від 24.03.2025 зазначає, що підтримує ліквідацію банкрута ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» та подані ліквідатором клопотання, розгляд справи просить проводити без участі свого представника.
Кредитор ТОВ «Хоумленд Юкрейн» в заяві від 24.03.2025 просить суд затвердити звіт ліквідатора арбітражного керуючого Григор`єва В.В. за результатами ліквідаційної процедури банкрута ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ», затвердити звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат, розглянути звіт ліквідатора за відсутності представника ТОВ «Хоумленд Юкрейн».
Письмові заперечення щодо підсумкового звіту, ліквідації банкрута, затвердження звіту ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат, а також закриття провадження у справі до суду не надходили.
Дослідивши матеріали справи, господарським судом прийнято рішення про задоволення клопотання ліквідатора, затвердження наданого суду ліквідаційного звіту та балансу, ліквідацію Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері та закриття у зв`язку з цим провадження у справі. При цьому господарським судом взято до уваги такі обставини.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері» код ЄДРПОУ: 43146904, зареєстроване за адресою: 43000, Волинська обл., Луцький р-н, місто Луцьк, вул. Лідавська, будинок 2. Керівником боржника значився ОСОБА_1 . Основний вид діяльності товариства 46.17: Діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.
На виконання вимог КУзПБ та Суду, розпорядником майна було надіслано директору боржника відповідні листи від 03.08.2022 та 16.08.2022 з проханнями визначити дату проведення інвентаризації, про що заздалегідь повідомити розпорядника майна та здійснити відповідні дії спрямовані на спрощення проведення інвентаризації.
У відповідь на вказані листи директором було повідомлено, що з 01.03.2022 директора боржника Міць П.О. було мобілізовано та він продовжує перебувати на службі в ЗСУ у зв`язку із чим повідомлено про відсутність можливості проведення інвентаризації у встановлений ухвалою Суду строк, при цьому директор зобов`язався максимально сприяти у наданні інформації необхідної для забезпечення належного проходження провадження у справі про банкрутство.
В подальшому, було проведено інвентаризацію майна боржника та складено відповідні акти інвентаризації та інвентаризаційні описи копії яких наявні в матеріалах справи. Поряд з цим, на виконання вимог КУзПБ було проведено оцінку активів боржника в підтвердження чого складено висновки про вартість майна та майнових прав копії яких наявні в матеріалах справи.
В результаті проведення інвентаризації та оцінки активів боржника встановлено наявність дебіторської заборгованості в загальному розмірі згідно даних бухгалтерського обліку боржника - 69 456 086,36 грн., а також встановлено наявність активів у вигляді торговельних марок вартість яких згідно оцінки становить 10 029 000,00 грн. та рухомого майна вартість якого згідно оцінки становить 304 900,00 грн. Поряд з цим, при проведенні інвентаризації було встановлено наявність грошових коштів на рахунках банкрута, що було відображено у відповідному акті інвентаризації.
Відповідно ст. 12 кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий зобов`язаний проводити аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника та подавати результати такого аналізу до господарського суду разом з документами, що підтверджують відповідну інформацію.
Відповідно до ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна зобов`язаний проводити аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника та виявляти (за наявності) ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства.
На виконання вказаної норми КУзПБ директору боржника було надіслано листи від 03.08.2022 та 16.08.2022 з проханнями надати копії відповідних документів для проведення фінансового аналізу.
В подальшому з метою проведення фінансового аналізу з фізичною особою-підприємцем Качан І.О. було укладено Договір за умовами якого Замовник доручає, а Виконавець зобов`язується надати послугу щодо проведення аналізу фінансово-господарської діяльності неплатоспроможного підприємства ТОВ «Рокет Делівері», в тому числі, про наявність ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства та надати відповідний звіт.
На виконання умов договору Фізичною особою-підприємцем Качан І.О., було розроблено Звіт за результатами проведення аналізу фінансово-господарської діяльності неплатоспроможного підприємства ТОВ «Рокет Делівері» в тому числі про наявність ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства.
Із загальних висновків (в тому числі про наявність ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства) та рекомендації щодо подальшого розвитку підприємства зокрема вбачається:
14.07.2022 Товариство з обмеженою відповідальністю Хоумленд Юкрейн звернулося до Господарського суду Волинської області із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ». В результаті розгляду матеріалів за заявою вказаного кредитора Господарський суд Волинської області своєю ухвалою від 01.08.2022 №8/903/493/22 відкрив провадження у справі про банкрутство ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ».
Стосовно неплатоспроможного підприємства фінансовий аналіз є підставою для прийняття економічно обґрунтованого рішення про доцільність санації підприємства або його ліквідацію. За результатами проведеного аналізу фінансового господарського стану ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» за період 2019 2021 років зроблено загальні висновки:
Станом на останню звітну дату (31.12.2021) присутні всі ознаки потенційного банкрутства ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ», оскільки його фінансовий стан характеризується загальною збитковістю, зниженням рівня ліквідності та фінансової стійкості, адже його зобов`язання значно перевищують наявні активи.
В процесі аналізу фінансово-господарської діяльності ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» було проведено аналіз ліквідності балансу організації, який полягає у порівнянні статей активу, що згруповані за ознакою ліквідності та розташовані в порядку її спадання, зі статтями пасиву, що згруповані за ознакою терміновості і розміщені в порядку збільшення термінів погашення зобов`язань. За результатами такої оцінки структура балансу ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» визнана незадовільною.
Отримані значення по показниках у ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» за 2019 2021 роки свідчать, що фінансовий стан даного підприємства характеризується ознаками надкритичної неплатоспроможності, коли коефіцієнти забезпеченості власними оборотними коштами не лише нижче нормативного, а взагалі мають від`ємні значення, крім того, коефіцієнти покриття менші за 1,0. Також, від`ємні значення коефіцієнтів маневреності власних оборотних засобів ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» є свідченням порушення фінансової стійкості компанії та значної залежності від позикових коштів.
В процесі проведення аналізу фінансово-господарського стану ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ», його інвестиційної й інших видів діяльності та становища на ринку (у відповідно до положень пункту 3 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства), не було виявлено ознак приховування стійкої фінансової неспроможності, ознак фіктивного банкрутства чи дій, які можуть кваліфікуватися за статтею 219 Кримінального Кодексу України (доведення до банкрутства) чи інших незаконних дій (чи бездіяльності) посадових осіб підприємства. Економічних ознак фіктивного банкрутства ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» та фактів перерозподілу, приховування чи заниження вартості майна на користь іншого суб`єкта підприємницької діяльності не виявлено.
Отже, на момент звернення до суду щодо порушення провадження у справі про банкрутство, ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» не має можливості самостійно акумулювати кошти для негайного погашення всіх своїх зобов`язань, оскільки перебуває в нестабільному фінансовому становищі, яке характеризується критичною неплатоспроможністю. Загальна заборгованість ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» перед кредиторами станом на 31.12.2021 складає 248551,0 тис. грн. В такій ситуації, можливостей санації чи інших реорганізаційних позасудових заходів відновлення платоспроможності боржника немає, тому застосування відкритої процедури ліквідації є доцільним рішенням щодо майбутнього ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ».
Поряд з цим, 17.09.2022 було замовлено дослідження документів фінансово господарської діяльності ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ».
За результатами проведеного аналізу фінансово-господарського стану ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» спеціалістом встановлено:
станом на останню звітну дату (31 грудня 2021 року) присутні всі ознаки потенційного банкрутства ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ», оскільки, фінансовий стан ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» характеризується ознаками надкритичної неплатоспроможності, повною залежністю від зовнішніх джерел фінансування, неможливістю акумулювати кошти для покриття своїх зобов`язань, які негативно впливають на результати господарсько фінансової діяльності боржника ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ», у т.ч. щодо відновлення платоспроможності боржника (можливості санації чи інших реорганізаційних операцій у т.ч. позасудових заходів підновлення платоспроможності).
у відповідності до Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.01.2006 №14 (в редакції наказу Міністерства економіки України від 26.10.2010 № 1361), ознак дій з приховування банкрутства, ознак фіктивного банкрутства чи дій, які можуть трактуватися, як доведення до банкрутства, а також, інших дій (чи бездіяльності) посадових осіб підприємства ТОВ «РОКЕТ ДЕЛІВЕРІ» (у т.ч щодо перерозподілу, приховування чи заниження вартості майна на користь іншого суб`єкта підприємницької діяльності), не виявлено.
З метою з`ясування та підтвердження інформації про майнові активи боржника, було надіслано відповідні запити:
Із відповідей на запити вбачається:
Головне управління Держгеокадастру у Волинській області повідомило, що в Державному реєстрі земель станом на 01.01.2013 згідно наявних електронних даних за ТОВ «Рокет Делівері» не виявлено зареєстровані земельні ділянки.
Головне управління Держгеокадастру у м. Києві повідомило, що документи, що посвідчують право власності/користування земельними ділянками на території м. Києва за ТОВ «Рокет Делівері» у порядку встановленому постановою КМУ від 09.09.2009 №1021, територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин у м. Києві не реєструвались.
Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області повідомило, що за боржником трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні і меліоративні, причіпні та начіпні машини в ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області не зареєстровані.
Головне управління Держпродспоживслужби у м. Києві повідомило, що відповідно до інформаційно-пошукової системи станом на 27.09.2022 сільськогосподарська техніка, машини а механізми в головному управлінні не зареєстровані.
Державна авіаційна служба України, Управління підтримання льотної придатності повідомили, що у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України за боржником повітряні судна не зареєстровані.
Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» на запит розпорядника майна повідомило, що для надання інформації відносно наявності об`єктів промислової власності, які належать боржнику, необхідно провести іменний патентно-інформаційний пошук вартість проведення якого становить 864,00 грн. Після сплати відповідного рахунку було отримано відповідь та встановлено наявність в боржника прав власності на свідоцтва на торговельні марки, що також встановлено в результаті пошуку розпорядником майна інформації на онлайн-версіях державних реєстрів щодо об`єктів права інтелектуальної власності та інших реєстрів з питань інтелектуальної власності та при проведенні інвентаризації.
Державна інспекція архітектури та містобудування України повідомила, що інформації та документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, та документів, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, змін до них, їх скасування чи анулювання станом на дату надання відповіді не виявлено.
АТ «Українська залізниця» Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр», повідомило, що інформації про вагони боржника, як власника, в АБД ПВ немає, крім того підприємство відсутнє в довіднику «Собственники грузовых вагонов государств-участников Содружества». Також в інформаційних базах відсутні відомості про зареєстровані локомотиви зазначеного боржника.
Державна служба геології та надр повідомила, що відповідно до відомостей, введених до бази даних Державного науково-виробничого підприємства «Державний інформаційний геологічний фонд України» інформація щодо наявності у ТОВ «Рокет Делівері» спеціальних дозволів на користування надрами відсутня.
Головне управління ДПС у Волинській області надало перелік відкритих банківських рахунків боржника.
Головне управління ДПС у м. Києві надало перелік відкритих банківських рахунків боржника.
Волинська митниця Держмитслужби повідомила, що ТОВ «Рокет Делівері» в зоні діяльності Волинської митниці не здійснювало митного оформлення товарів.
Київська митниця Держмитслужби повідомила, що за період з 01.01.2018 по 09.08.2022 виявлена інформація щодо митного оформлення товарів ТОВ «Рокет Делівері» за 1 МД в митному режимі імпорту та 3 МД в митному режимі експорту. В подальшому Київській митниці Держмитслужби було надіслано додатковий запит з проханням надати копії МД та додатків до них. У відповідь було отримано повторну відповідь із копіями МД та додатків з яких не вбачається наявності в боржника не виявлених при проведенні інвентаризації активів.
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку повідомила, що ТОВ «Рокет Делівері» серед власників пакетів голосуючих акцій (5 відсотків і більше) акціонерних товариств відсутнє.
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Волинській області повідомило, що інформація про зареєстровані за боржником транспортні засоби станом на 05.08.2022 відсутня.
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в м. Києві повідомило, що станом на 11.08.2022 за боржником транспортні засоби не зареєстровані та не були зареєстровані раніше.
Державне космічне агентство повідомило про відсутність зареєстрованих унікальних об`єктів космічної діяльності у боржника.
Державна служба морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України повідомила про відсутність відомостей щодо суден власником або судновласником яких є боржник.
Головне управління Держпраці у Волинській області повідомило, що за боржником великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, не зареєстровано.
Головне управління держпраці у Київській області повідомило, що за ТОВ «Рокет Делівері» великотоннажні та інші технологічні транспортні засоби, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, об`єкти нафтогазового комплексу за зазначеними у запиті критеріями для пошуку в Головному управлінні Держпраці у Київській області не обліковуються.
Поряд з отриманням вищенаведених відповідей, також було отримано інформаційну довідку з єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо ТОВ «Рокет Делівері», із змісту якої вбачається відсутність у товариства нерухомого майна та земельних ділянок.
Також було отримано витяг з ЄДР юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за критеріями пошуку «Код ЄДРПОУ засновника-юридичної особи» в результаті чого було встановлено відсутність юридичних осіб засновником яких виступає боржник.
Із відомостей, отриманих на веб-сайтах Міністерства юстиції України щодо «реєстру боржників» та «реєстру виконавчих проваджень», не вбачалося виконавчих проваджень у яких ТОВ «Рокет Делівері» є стягувачом.
03.08.2022 до центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку (Відділ реєстрації бізнесу) було надіслано лист з проханням внести до ЄДР юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань актуальні відомості щодо розпорядника майна ТОВ «Рокет Делівері». Відповідні відомості було внесено в підтвердження чого в додатках надано роздруківку відомостей з ЄДР.
Щодо розміру кредиторських вимог та затвердження реєстру вимог кредиторів.
На адресу суду та арбітражного керуючого впродовж розгляду справи надходили заяви із кредиторськими вимогами до боржника, які було розглянуто разом із поданими уточненнями до відповідних заяв. За результатами розгляду кредиторських вимог арбітражним керуючим до суду подавались відповідні відомості та документи на виконання ухвал та положень КУзПБ щодо визнання чи відхилення заявлених кредиторських вимог.
Відповідними ухвалами Господарського суду Волинської області в даній справі, було визнано заявлені кредиторські вимоги та за результатом визнання кредиторських вимог кредиторами в даній справі станом на дату формування звіту є такі особи:
ПАТ «Київстар» ЄДРПОУ: 21673832;
ТОВ «Хоумленд Юкрейн» ЄДРПОУ: 43014446;
ТОВ «ДТС-Харків» ЄДРПОУ: 34630809;
Підприємство з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн Лтд» ЄДРПОУ: 23744453;
ТОВ «Біконстракт» ЄДРПОУ: 43014430;
ТОВ «Сенат Едженсі» ЄДРПОУ: 43842153;
ФОП Петрухіна Оксана Юріївна РНОКПП: НОМЕР_1 ;
ФОП Чапкайло Соломія Василівна РНОКПП: НОМЕР_2 ;
ГУ ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011;
ТОВ «Тесті Фуд» ЄДРПОУ: 39016065;
Фізична особа-підприємець Скрут Андрій Мирославович РНОКПП: НОМЕР_3 ;
Товариство з обмеженою відповідальністю «Піца Дей Делівері» ЄДРПОУ: 44250610;
ТОВ «Компател Юкрейн» ЄДРПОУ: 38021802;
ФОП Кірічєк Лариса Ігорівна РНОКПП: НОМЕР_4 ;
ФОП Михальчишена Вікторія Вікторівна РНОКПП: НОМЕР_5 ;
ОСОБА_2 РНОКПП: НОМЕР_6 ;
ОСОБА_3 РНОКПП: НОМЕР_7 ;
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кон Бріо» ЄДРПОУ: 35021349;
ОСОБА_4 РНОКПП: НОМЕР_8 ;
ТОВ «Арома Україна» ЄДРПОУ: 35758937;
ОСОБА_5 РНОКПП: НОМЕР_9 ;
«Томатіна» ЄДРПОУ: 40079610;
«МХП-Рітейл» ЄДРПОУ: 44132835;
ОСОБА_6 РНОКПП: НОМЕР_10 ;
ТОВ «Піцца Делівері» ЄДРПОУ: 35211507;
ОСОБА_7 РНОКПП: НОМЕР_11 ;
ОСОБА_8 РНОКПП: НОМЕР_12 ;
ОСОБА_9 РНОКПП: НОМЕР_13 ;
АТ «СЕНС БАНК» ЄДРПОУ: 23494714;
ТОВ «Крива липа» ЄДРПОУ: 43594473;
Із врахуванням визнаних судом кредиторських вимог було сформовано реєстр вимог кредиторів ведення якого здійснювалось арбітражним керуючим при виконанні повноважень розпорядника майна та ліквідатора в даній справі (реєстр вимог кредиторів сформований станом на дату даного звіту із врахуванням сум погашених кредиторських вимог наявний в додатках до даного звіту).
02.09.2022 Подільським ВДВС у м. Києві ЦМУМЮ (м. Київ) було відкрито виконавче провадження №69755894 щодо стягнення з ТОВ «Рокет Делівері» коштів в користь ОСОБА_10 .
В межах вказаного виконавчого провадження було накладено арешти на рухоме та нерухоме майно боржника, а також на банківські рахунки ТОВ «Рокет Делівері» та зокрема на рахунок № НОМЕР_14 в АТ КБ «Приватбанк» та рахунок № НОМЕР_15 в АТ «Альфа-Банк».
08.09.2022 до Подільського ВДВС у м. Києві ЦМУМЮ (м. Київ) було надіслано лист з повідомленням про відкриття провадження в справі про банкрутство ТОВ «Рокет Делівері» та проханням зупинити вчинення виконавчих дій.
У відповідь на вказаний лист Подільським ВДВС у м. Києві ЦМУМЮ (м. Київ) було надіслано постанову про зупинення вчинення виконавчих дій.
09.09.2022 до суду було подано клопотання про зняття арештів накладених в межах виконавчого провадження №69755894, яке з врахуванням поданих уточнень було задоволене відповідною ухвалою суду.
23.09.2022 до Подільського ВДВС у м. Києві ЦМУМЮ (м. Київ) було надіслано лист з проханням виконати ухвалу суду про зняття арештів та обмежень.
Ухвалою від 20.09.2022 зобов`язано розпорядника майна Григор`єва Валерія Васильовича відповідно до ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства організувати та провести збори кредиторів та комітету кредиторів, визначивши час та місце проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів. Надати суду протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів з прийнятим рішенням про звернення до суду з клопотанням про введення наступної процедури щодо боржника. Призначено підсумкове засідання суду на 05.10.2022.
Оскільки на збори кредиторів, що були призначені на 04.10.2022 не з`явився жоден кредитор збори визнано такими, що не відбулись.
Відповідно до ч. 2 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства якщо перші збори не відбулися через відсутність кредиторів із необхідною кількістю голосів, протягом двох тижнів проводяться повторні перші збори, які вважаються повноважними у разі присутності на них кредиторів, що мають більше половини голосів.
В подальшому, 18.10.2022 було проведено збори кредиторів та комітет кредиторів в даній справі на яких було вирішено зокрема:
обрати членами комітету кредиторів в справі 903/493/22 про банкрутство ТОВ «Рокет Делівері» таких осіб: ТОВ «Хоумленд Юкрейн» ЄДРПОУ: 43014446; Підприємство з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн Лтд» ЄДРПОУ: 23744453 та ТОВ «Біконстракт» ЄДРПОУ: 43014430;
уповноважити розпорядника майна Григор`єва В.В. на звернення до господарського суду із клопотанням про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури в даній справі;
схвалити звіт розпорядника майна про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері».
обрати ліквідатором арбітражного керуючого Григор`єва В.В., та уповноважити розпорядника майна Григор`єва В.В. на звернення до господарського суду із клопотанням про призначення арбітражного керуючого Григор`єва Валерія Васильовича (43010, м. Луцьк, вул. Коперника, 36. Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №310 від 12.03.2013р.) ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері».
Постановою Господарського суду Волинської області від 26.10.2022, було припинено процедуру розпорядження майном в справі №903/493/22, Товариство з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері» (ЄДРПОУ: 43146904) визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Григор`єва Валерія Васильовича (Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 310 від 12.03.2013, адреса: вул. Коперника, 36, м. Луцьк, 43000).
Діючи на підставі вказаної постанови Господарського суду Волинської області та у відповідності до Кодексу України з процедур банкрутства арбітражним керуючим Григор`євим В.В. здійснено процедуру ліквідації ТОВ «Рокет Делівері».
Відповідно до положень КУзПБ з дня ухвалення господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, зокрема - припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.
Відповідно до ч. 2 ст. 59 КУзПБ протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобов`язані передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до закону. Ліквідатор має право замовити виготовлення дублікатів печатки та штампів у разі їх втрати.
Відповідно до ст. 61 КУзПБ ліквідатор з дня свого призначення зокрема виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута та передає в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових актів підлягають обов`язковому зберіганню.
Зважаючи на вищевикладене, директору банкрута було надіслано листи з проханнями передати по Акту приймання-передачі бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута, а також документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових актів підлягають обов`язковому зберіганню.
03.11.2022 відділу реєстрації бізнесу Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку було надіслано лист з проханням внести до єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань актуальні відомості щодо ліквідатора ТОВ «Рокет Делівері» та виключити відомості про керівника після чого до реєстру було внесено відомості про ліквідатора в підтвердження чого отримано відповідну виписку копію якої надано в додатках.
Також, 03.11.2022 до Господарського суду Волинської області було подане клопотання про сплату частини грошової винагороди арбітражного керуючого за рахунок залишку коштів від сплаченої ініціюючим кредитором авансової винагороди арбітражного керуючого за три місяці виконання повноважень. Вказане клопотання було задоволене відповідною ухвалою Суду та наявне в матеріалах справи.
04.11.2022 відбулось засідання комітету кредиторів, на якому головою комітету кредиторів представником підприємства з іноземними інвестиціями «Мак Дональдз Юкрейн Лтд» було запропоновано встановити розмір основної грошової винагороди ліквідатора в даній справі в сумі 6 розмірів мінімальної заробітної плати за кожен місяць виконання повноважень. Іншими членами комітету кредиторів було підтримано вказану пропозицію та було одноголосно вирішено встановити розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого Григор`єва В.В. за виконання повноважень ліквідатора в даній справі в сумі 6 розмірів мінімальної заробітної плати за кожен місяць виконання повноважень.
Також на засіданні комітету кредиторів від 04.11.2022 було одноголосно вирішено погодити залучення для надання юридичних послуг щодо проведення претензійно-позовної роботи з дебіторами банкрута фізичну особу-підприємця та погодити розмір оплати наданих ним послуг в сумі 2 000,00 грн. за годину надання послуг, але не більше, ніж 1 000 000,00 (один мільйон) гривень за проведення претензійної роботи з усіма дебіторами банкрута кількість яких становила 958 осіб.
Поряд з цим на вказаному засіданні комітету кредиторів від 04.11.2022 було вирішено схвалити запропонований ліквідатором порядок проведення претензійно-позовної роботи з дебіторами банкрута та зобов`язати ліквідатора звітуватися про хід ліквідаційної процедури щомісяця з 01 по 10 число місяця наступного за тим за який подається звіт починаючи із звіту за листопад 2022, а ліквідатором відповідно було запропоновано роботу з дебіторами провести в наступному порядку: як було вирішено кредиторами по другому питанню порядку денного для проведення претензійної роботи буде залучено відповідну фізичну особу-підприємця якому буде надано завдання підготувати лист-вимогу кожному дебітору щодо підтвердження суми заборгованості, а також її погашення та проаналізувати відповіді на листи вимоги склавши відповідний перелік вимог котрі визнані/не визнані/погашені/не погашені, тощо.
Проведення претензійної роботи та аналізу документів планується впродовж трьох-чотирьох місяців з моменту підписання договору про надання юридичних послуг із фізичною особою-підприємцем. Про стан проведення ліквідаційної процедури та зокрема про проведення претензійної роботи щомісяця на виконання положень КУзПБ будуть подаватися відповідні проміжні звіти.
В подальшому, фізичною особою-підприємцем покладені завдання було виконано в повному обсязі про що складено відповідний договір про надання юридичних послуг та акти приймання-передачі послуг копії яких надана в додатках до даного звіту, а здійснені заходи наведені детально нижче по тексту звіту.
Станом на 30.11.2022 фізичною особою-підприємцем, залученим для проведення претензійної роботи, було підготовано та надіслано 265 претензій дебіторам та завантажено документацію по всіх (958) дебіторах, оскільки строк безкоштовного доступу до документів на сервісі «вчасно» було обмежено до 30.11.2022.
Станом на 30.11.2022 надійшло 12 відповідей від дебіторів, в яких останніми не визнавалась наявність дебіторської заборгованості, при цьому була наявна і відповідь про визнання боргу на суму 22 492,08 грн., а також відповідь в якій вказано на необхідність уточнення суми боргу, при цьому на виконання листа-вимоги було перераховано 4 203,00 грн.
На виконання положень КУзПБ було підготовано наказ на звільнення директора боржника, звільнення працівників банкрута станом на 30.11.2022 не проводилось, зважаючи на не передання ліквідатору особових карток незвільнених працівників та їх трудових книжок станом на вказану дату.
Впродовж жовтня-листопада 2022 року на адресу ліквідатора надійшло чотири заяви з кредиторськими вимогами до боржника від ТОВ «Піца Дей Делівері» на суму 750 124,60 грн. (основний борг), та 4 962,00 грн. (судовий збір), ФОП Скрут А.М. на суму 55 122,10 грн. (основний борг), та 4 962,00 грн., (судовий збір), Підприємство з іноземними інвестиціями «Мак Дональдз Юкрейн Лтд» на суму 226 080,00 грн., (судові витрати на правничу допомогу) та від ГУ ДПС в м. Києві на суму 322 170,92 грн.
Вимоги були розглянуті ліквідатором та визнані, про що суду та кредиторам було надіслано відповідні листи-повідомлення складені за результатами розгляду заявлених кредиторських вимог.
За наслідком розгляду судом заявлених кредиторських вимог було винесено відповідні ухвали про визнання кредиторських вимог та зобов`язано ліквідатора внести відповідні відомості до реєстру вимог кредиторів. На виконання вимог ухвали суду до реєстру кредиторських вимог було внесено відповідні відомості про вимоги нових кредиторів та про збільшення розміру вимог першої черги Підприємства з іноземними інвестиціями «Мак Дональдз Юкрейн Лтд».
06.12.2022 членам комітету кредиторів було надіслано лист-повідомлення про місце, час проведення та заплановані питання порядку денного засідання комітету кредиторів, проведення яких було заплановане на 16.12.2022.
08.12.2022 із фізичною особою-підприємцем Вашкевич Тетяною Василівною (Виконавець) було укладено договір №2022 100017 за умовами якого виконавець зобов`язався в порядку та на умовах, визначених цим договором виконати роботи (послуги) по науково-технічному опрацюванню та впорядкуванню документів на замовлення замовника, а замовник зобов`язався прийняти належним чином виконані роботи (послуги) та оплатити їх згідно умов договору. (Копія договору №2022 100017 від 08.12.2022 та Додатку №1 до договору наявна в додатках до даного звіту).
16.12.2022 відбулось засідання комітету кредиторів на якому кредиторів було повідомлено, що 02.12.2022 з рахунку банкрута було перераховано 600,03 грн., в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за жовтень 2022 та 40 200,00 грн. в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за листопад 2022.
Щодо використання коштів банкрута повідомлено, що з 09.11.2022 по 14.11.2022 було проведено роботу щодо зміни підписів та повноважень на використання рахунку банкрута з колишнього директора на ліквідатора після чого було використано 3 200,00 грн., на купівлю паперу та файлів які використовувались при претензійній роботі, 22 800,00 грн., використано на купівлю поштових марок та конвертів для претензійної роботи та 370 000,00 грн., використано на оплату послуг з проведення претензійної роботи з дебіторами, а 60 136,06 грн., на оплату послуг по впорядкуванню та організації передачі документів банкрута в архівну установу.
За результатом проведення засідання комітету кредиторів 16.12.2022 було вирішено схвалити наданий та оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а також зважаючи на зміст додаткової інформації ліквідатора щодо коштів банкрута оцінити роботу ліквідатора та залученої фізичної особи-підприємця як задовільну.
В подальшому, станом на 31.12.2022 фізичною особою-підприємцем, залученим для проведення претензійної роботи, було підготовано та надіслано 607 претензій дебіторам.
Станом на 31.12.2022 надійшло 84 відповіді від дебіторів, в яких останніми переважно не визнавалась наявність дебіторської заборгованості, проте не визнання заборгованості здебільшого спричинене або простою суб`єктивною не згодою без пояснення причин або у зв`язку із невірним (на власний) розсуд тлумаченням законодавства та положень договору. Разом з цим були наявні і відповіді із змісту яких вбачалося фактичне визнання боргу з проханням проведення взаємозаліку або ж відстрочення питання стягнення боргу з тих чи інших причин. Загалом із отриманих 84 відповідей визнання боргу вбачалося із вісімнадцяти відповідей, також на виконання одного з листів-вимог на рахунок банкрута було перераховано 4 203,00 грн. Крім того на рахунок банкрута надійшли кошти в сумі 17 730,30 в якості повного погашення боргу ФОП Колодій Олени Анатоліївни та 6 095,00 грн., в якості часткового погашення боргу ФОП Лігай Євгенія Олександровича, проте листів від цих кредиторів станом на 31.12.2022 не надходило. Крім того, на рахунок банкрута надійшли кошти в сумі 463,52 грн. від ФОП Дорошенко І.В. оскільки вказаний боржник визнає наявність боргу лише на оплачену суму.
Боржникам, листи від яких повернулися без вручення, додатково надсилалися повторні листи на вказані у сервісі вчасно електроні адреси.
30.12.2022 боржникам, якими було висловлено прохання проведення заліку зустрічних однорідних вимог, було надіслано повідомлення про неможливість його проведення з огляду на положення КУзПБ та прохання погасити заборгованість.
Відповідно до ч. 5 ст. 64 КУзПБ погашення вимог кредиторів шляхом заліку зустрічних однорідних вимог проводиться за згодою кредитора (кредиторів), за умови що це не порушує майнові права інших кредиторів.
Тобто, в процедурі банкрутства передбачено можливість погашення вимог кредиторів шляхом заліку зустрічних однорідних вимог в разі, коли це не суперечить інтересам інших кредиторів.
В даному ж випадку вимоги, щодо яких запропоновано провести взаємозалік, відносяться до четвертої черги задоволення вимог кредиторів та оскільки в справі №903/493/22 вимоги четвертої черги заявлено іншими кредиторами то задоволення вимог одного з них шляхом проведення заліку вимог порушить права інших кредиторів на погашення частини їхніх вимог в порядку встановленому КУзПБ, поряд з цим переважна частина боржників якими висловлено прохання провести взаємозалік взагалі не є кредиторами в справі 903/493/22.
При проведенні ліквідаційної процедури було встановлено, що незважаючи на зупинення 13.09.2022 вчинення виконавчих дій у виконавчому провадженні №69755894 16.09.2022 з рахунку ТОВ «Рокет Делівері» було списано 114 328,79 грн., на погашення боргу за вищенаведеним провадженням.
У відповідності з ст. 7 КУзПБ, спори, стороною в яких є боржник, розглядаються господарським судом за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.
Господарський суд, у провадженні якого перебуває справа про банкрутство, в межах цієї справи вирішує всі майнові спори, стороною в яких є боржник; спори з позовними вимогами до боржника та щодо його майна; спори про визнання недійсними результатів аукціону; спори про визнання недійсними будь-яких правочинів, укладених боржником; спори про повернення (витребування) майна боржника або відшкодування його вартості відповідно; спори про стягнення заробітної плати; спори про поновлення на роботі посадових та службових осіб боржника; спори щодо інших вимог до боржника.
Відповідно до ч. 14 ст. 39 КУзПБ пред`явлення конкурсними та забезпеченими кредиторами вимог до боржника та їх задоволення можуть здійснюватися лише у порядку, передбаченому цим Кодексом, та в межах провадження у справі.
Пред`явлення поточними кредиторами вимог до боржника та їх задоволення можуть здійснюватися у випадку та порядку, передбачених цим Кодексом;
Згідно ст. 59 КУзПБ з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (ст. 59 КУзПБ) господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
Відповідно до ст. 60 КУзПБ У ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає заяви з вимогами поточних кредиторів, які надійшли до господарського суду після офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом.
Заяви з вимогами поточних кредиторів розглядаються господарським судом у порядку черговості їх надходження. За результатами розгляду зазначених заяв господарський суд своєю ухвалою визнає чи відхиляє (повністю або частково) вимоги таких кредиторів.
Вимоги поточних кредиторів погашаються в порядку черговості, визначеної статтею 64 цього Кодексу.
Якщо кредитор заявив вимоги після здійснення розрахунків з іншими кредиторами, сплачені таким кредиторам кошти поверненню не підлягають.
Зважаючи на вищевикладене, погашення вимог кредиторів після відкриття провадження в справі про банкрутство можливе лише в межах справи про банкрутство, в зв`язку із чим 05.12.2022 Подільському відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) було надіслано лист з проханням повернути списані 16.09.2022 з рахунку ТОВ «Рокет Делівері» кошти в сумі 114 328,79 грн., оскільки останні призначені для погашення кредиторських вимог погашення яких як було зазначено вище здійснюється в порядку та черговості визначені КУзПБ.
Зважаючи на відсутність відповіді на лист, 26.12.2022 Подільському відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) було надіслано повторний лист з аналогічним проханням.
28.12.2022 було отримано лист-відповідь в якому повідомлено, що вчинення виконавчих дій зупинене, 28.10.2022 ДВС було отримано постанову Господарського суду Волинської області від 26.10.2022 в даній справі, однак вказаною постановою не передбачено повернення коштів стягнутих з боржника (ТОВ «Рокет Делівері») в межах виконавчого провадження та не передбачено закінчення виконавчого провадження у зв`язку із чим у виконавця відсутні підстави для повернення коштів стягнутих з ТОВ «Рокет Делівері».
Зважаючи на вказану відмову до суду було подано клопотання із проханням зобов`язати Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) (ЄДРПОУ: 34482497) перерахувати ТОВ «Рокет Делівері» (ЄДРПОУ: 43146904) списані з рахунку кошти в сумі 114 328,79 грн. в межах виконавчого провадження №69755894. (Клопотання та копії листів до органу ДВС та відповіді на нього наявні в матеріалах справи).
Ухвалою Господарського суду Волинської області вищевказане клопотання було задоволено та зобов`язано Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) (ЄДРПОУ: 34482497) перерахувати ТОВ «Рокет Делівері» (ЄДРПОУ: 43146904) грошові кошти в сумі 114 328,79 грн. списані з рахунку боржника в межах виконавчого провадження №69755894.
Після отримання ухвали про задоволення клопотання Подільському відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) було надіслано лист з проханням виконати вимоги ухвали та перерахувати кошти в результаті чого ухвала суду була виконана, а кошти в сумі 114 259,79 грн., було повернуто на рахунок боржника (69,00 грн. ДВС було витрачено на витрати виконавчого провадження).
Впродовж грудня 2022 року на адресу суду та ліквідатора надійшла одна заява з кредиторськими вимогами до боржника від ТОВ «Компател Юкрейн», заявлені вимоги були визнані ліквідатором частково, проте ухвалою суду було визнано заявлені кредиторські вимоги в повному обсязі після чого в реєстр кредиторських вимог було внесено відповідні відомості.
Станом на 31.01.2023 ліквідатором було звільнено 13 працівників банкрута, якими було висловлено бажання звільнитися за угодою сторін або за власним бажанням, про що працівниками було надіслано листи, а ліквідатором отримано відповідні заяви, за результатом розгляду яких було підготовано відповідні накази на звільнення та заповнено трудові книжки, після чого їх направлено на узгоджені з працівниками адреси.
Також, від банкрута було отримано трудові книжки працівників, яких вже було звільнено раніше. Відповідні трудові книжки та накази на звільнення було надіслано за узгодженими з працівниками адресами.
Працівникам, які не виявили бажання звільнення за угодою сторін або за власним бажанням було надіслано повідомлення про заплановане вивільнення. Також, звітність про заплановане вивільнення працівників було подано відповідним територіальним центрам зайнятості.
З метою встановлення та підтвердження інформації щодо кількості працівників які підлягають звільненню було надіслано відповідні запити до ГУ ПФУ у Волинській області та ГУ ДПС у Волинській області.
У відповідь було отримано листи із повідомленням про переадресування запиту до відділення в м. Києві від ГУ ПФУ у Волинській області та про необхідність звернення до відділення в м. Києві від ГУ ДПС у Волинській області після чого було адресоване додаткове звернення до ДПІ у Подільському районі м. Києва.
Станом на 31.01.2023 фізичною особою-підприємцем, залученим для проведення претензійної роботи, було підготовано та надіслано 910 претензій дебіторам.
Станом на 31.01.2023 надійшло 213 відповідей від дебіторів в яких останніми переважно не визнавалась наявність дебіторської заборгованості, проте невизнання заборгованості здебільшого було також спричинене або простою суб`єктивною незгодою без пояснення причин або у зв`язку із невірним (на власний) розсуд тлумаченням законодавства та положень договору.
Разом з цим, були наявні і відповіді, зі змісту яких вбачалося фактичне визнання боргу з проханням проведення взаємозаліку або ж відстрочення питання стягнення боргу з тих чи інших причин, також, були наявні відповіді, в яких було наявне непряме визнання заборгованості (наприклад наявність обов`язку сплатити кошти визнається, але факт заборгованості заперечується, оскільки ТОВ «Рокет Делівері» заборгувало більшу суму).
Загалом із отриманих 213 відповідей пряме чи непряме визнання боргу вбачалося із п`ятдесяти двох відповідей, також загалом на виконання претензій станом на 31.01.2023 на рахунок банкрута надійшло 158 146,45 грн.
Впродовж січня 2023 року на адресу ліквідатора надійшло п`ять заяв з кредиторськими вимогами до боржника від ФОП Кірічєк Лариси Ігорівни, ФОП Григоренко Катерини Олександрівни, ФОП Михальчишеної Вікторії Вікторівни, ФОП Добуша Дем`яна Юрійовича та ТОВ «Арома Україна».
Всі заявлені вимоги окрім вимог ТОВ «Арома Україна» були визнані ліквідатором. Станом на 31.01.2023 ухвалами суду було визнано вимоги ФОП Кірічєк Лариси Ігорівни та ФОП Михальчишеної Вікторії Вікторівни.
Станом на 28.02.2023 ліквідатором було звільнено 14 працівників банкрута, якими було висловлено бажання звільнення за угодою сторін або за власним бажанням, про що працівниками було надіслано, а ліквідатором отримано відповідні заяви за результатом розгляду яких було підготовано відповідні накази на звільнення та заповнено трудові книжки, після чого їх направлено на узгоджені з працівниками адреси, також одного з працівників було звільнено у зв`язку із ліквідацією ТОВ «Рокет Делівері» без дотримання двохмісячного терміну за заявою працівника.
Станом на 28.02.2023 на надіслані листи-вимоги дебіторам щодо підтвердження та погашення заборгованості надійшло 310 відповідей від дебіторів в яких останніми і надалі переважно не визнавалась наявність дебіторської заборгованості з відносно однакових підстав про які йшлося вище.
Загалом станом на 28.02.2023 із отриманих 310 відповідей пряме чи непряме визнання боргу вбачалося із шістдесяти семи відповідей, також загалом на виконання претензій станом на 28.02.2023 на рахунок банкрута надійшло 317 620,29 грн.
Ухвалами Суду від 01.02.2023 було визнано кредиторські вимоги Добуша Дем`яна Юрійовича в сумі 86 704 грн. 37 коп. з включенням до четвертої черги задоволення (без вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів), 5 368 грн. 00 коп. перша черга, як витрати по сплаті судового збору та кредиторські вимоги Григоренко Катерини Олександрівни в сумі 28 132 грн. 56 коп. з включенням до четвертої черги задоволення (без вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів), 5 368 грн. 00 коп. перша черга, як витрати по сплаті судового збору, розгляд заяви з кредиторськими вимогами ТОВ «Арома Україна» призначено на 01.03.2023.
Впродовж лютого 2023 року на адресу ліквідатора надійшло чотири заяви з кредиторськими вимогами до боржника від ФОП Журбенко Ірини Вікторівни, ТОВ «Кон Бріо», ФОП Валіневича Максима Валерійовича та ТОВ «Томатіна».
Заявлені вимоги були визнані ліквідатором із застереженням про те, що визнання вимог в жодному разі не означає проведення заліку вимог або визнання відсутності боргу у вказаних кредиторів перед ТОВ «Рокет Делівері» оскільки всі вказані кредитори також були дебіторами ТОВ «Рокет Делівері» згідно даних бухгалтерського обліку банкрута.
В лютому 2023 року було отримано листи з відмовами ГУ ПФУ в м. Києві та ГУ ДПС в м. Києві щодо надання запитуваної інформації про працівників ТОВ «Рокет Делівері» з посиланням на конфіденційність запитуваної інформації, однак така інформація поступово отримувалася від колишнього керівника банкрута.
16.02.2023 відбулось засідання комітету кредиторів на якому кредиторів було повідомлено, що за період з 16.12.2022 (дата проведення попереднього засідання комітету кредиторів) до дати проведення даного засідання 610 000,00 грн., використано на оплату послуг залученого фізичної особи-підприємця (Адвоката) з проведення претензійної роботи з дебіторами та станом на 16.02.2023 проведення претензійної роботи фактично завершене оскільки претензії надіслано всім дебіторам та подальша робота (отримання та аналіз залишку відповідей, додаткове надсилання листів, тощо) буде проводитись ліквідатором самостійно. Також повідомлено, що з рахунку банкрута 80 400,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за грудень 2022 та січень 2023 року.
За результатом проведення засідання комітету кредиторів 16.02.2023 було вирішено схвалити наданий та оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а також зважаючи на зміст додаткової інформації ліквідатора щодо коштів банкрута оцінити роботу ліквідатора та фізичної особи-підприємця яким здійснювалась претензійна робота як задовільну.
На виконання постанови Суду в даній справі 30.03.2023 з ФОП Чайковською Ольгою Романівною було укладено договір №01-03/23 за умовами якого виконавець зобов`язався надати послугу щодо проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства банкрута ТОВ «Рокет Делівері», в тому числі про наявність ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, а також про можливість покладення субсидіарної відповідальності та надати відповідний звіт.
09.05.2023 було складено відповідний акт здавання-приймання наданих послуг відповідно до вказаного договору та отримано звіт за результатами проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства банкрута ТОВ «Рокет Делівері», в тому числі, про наявність ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, а також про можливість покладення субсидіарної відповідальності зміст та висновки якого наведено нижче в тексті даного звіту.
Станом на 31.03.2023 працівників які не виявили бажання звільнення за власним бажанням чи за угодою сторін було повідомлено про заплановане вивільнення, та було здійснено контактування з працівниками щодо роз`яснення їхніх прав та надання відповідей на наявні запитання пов`язані із звільненням.
Станом на 31.03.2023 на надіслані листи-вимоги дебіторам щодо підтвердження та погашення заборгованості надійшло 362 відповіді від дебіторів в яких останніми як і раніше переважно не визнавалась наявність дебіторської заборгованості. Із отриманих 362 відповідей пряме чи непряме визнання боргу вбачалося із сімдесяти шести відповідей, також загалом на виконання претензій станом на 31.03.2023 на рахунок банкрута надійшло 443 346,14 грн.
Боржникам, листи від яких поверталися без вручення, додатково надсилалися повторні листи на вказані у сервісі вчасно електроні адреси.
Боржники, якими було висловлено прохання проведення заліку зустрічних однорідних вимог повідомлялися про не можливість його проведення з огляду на положення КУзПБ та необхідність погашення боргу, обґрунтування чого детально наведене вище.
В березні 2023 року було отримано два адвокатські запити щодо надання пояснень та документів по окремих дебіторах. Відповіді на адвокатські запити було надано в межах встановленого в ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» строки після чого додаткові листи чи запити не надходили.
Ухвалами Суду від 01.03.2023 було визнано кредиторські вимоги ТОВ «Кон Бріо» в сумі 94 374,64 з включенням до четвертої черги задоволення (без вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів), 5 368 грн. 00 коп. перша черга, як витрати по сплаті судового збору, кредиторські вимоги ФОП Журбенко І.В. в сумі 95 736,64 з включенням до четвертої черги задоволення (без вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів), 5 368 грн. 00 коп. перша черга, як витрати по сплаті судового збору, кредиторські вимоги ТОВ «Арома Україна» в сумі 32 977,70 з включенням до четвертої черги задоволення (без вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів), 5 368 грн. 00 коп. перша черга, як витрати по сплаті судового збору, кредиторські вимоги ФОП Валіневича М.В. в сумі 71 605,60 з включенням до четвертої черги задоволення (без вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів), 5 368 грн. 00 коп. перша черга, як витрати по сплаті судового збору та кредиторські вимоги ТОВ «Томатіна» в сумі 218 469,43 з включенням до четвертої черги задоволення (без вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів), 5 368 грн. 00 коп. перша черга, як витрати по сплаті судового збору.
Впродовж березня 2023 року на адресу ліквідатора надійшло дві заяви з кредиторськими вимогами до боржника від ТОВ «МХП-Рітейл» та ФОП Пилипюк Юлії Олександрівни.
Заявлені вимоги були визнані ліквідатором із застереженням про те, що визнання вимог в жодному разі не означає проведення заліку вимог або визнання відсутності боргу у вказаних кредиторів перед ТОВ «Рокет Делівері» оскільки вказані кредитори також є дебіторами ТОВ «Рокет Делівері» згідно даних бухгалтерського обліку банкрута.
Ухвалами суду від 29.03.2023 заявлені вимоги було визнано, а саме визнано кредиторські вимоги ТОВ «МХП-Рітейл» в сумі 113 821,83 з включенням до четвертої черги задоволення (без вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів), 5 368 грн. 00 коп. перша черга, як витрати по сплаті судового збору та кредиторські вимоги ФОП Пилипюк Ю.О. в сумі 67 723,54 з включенням до четвертої черги задоволення (без вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів), 5 368 грн. 00 коп. перша черга, як витрати по сплаті судового збору.
Станом на 30.04.2023 всіх працівників банкрута було звільнено, зокрема наказами від 20.04.2023 було звільнено тих працівників, котрі не виявили бажання звільнитися за власним бажанням чи за угодою сторін або до спливу двомісячного строку від дати повідомлення про заплановане майбутнє вивільнення. Таких працівників було звільнено на підставі п. 1 ст. 40 КЗпП України у зв`язку із банкрутством ТОВ «Рокет Делівері», про що складено відповідні накази, які разом із заповненими трудовими книжками було надіслано на відомі або вказані відповідними працівниками адреси, а підписані накази та решту документів було передано в архів.
17.04.2023 відбулось засідання комітету кредиторів на якому кредиторів по першому питанню порядку денного було повідомлено, що за період з 16.02.2023 (дата проведення попереднього засідання комітету кредиторів) до дати проведення даного засідання кошти використовувались лише на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 80 400,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за лютий-березень 2023 року.
За результатом проведення засідання комітету кредиторів 17.04.2023 по першому питанню порядку денного було вирішено схвалити наданий та оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері».
По другому питанню порядку денного засідання комітету кредиторів від 17.04.2023 ліквідатор повідомив кредиторів про те, що претензійна робота з дебіторами фактично завершена, всім дебіторам було надіслано листи-вимоги, дебіторам листи від яких повернулися було додатково надіслано листи-вимоги на відомі засоби електронного зв`язку. Станом на 17.04.2023 відповіді надходили в незначній кількості, що свідчило про надання відповідей всіма дебіторами які виявили відповідне бажання. Таким чином слід було вирішити питання щодо подальших дій із дебіторською заборгованістю.
Також, ліквідатором було оголошено узагальнену інформацію по дебіторській заборгованості, роз`яснено перспективи здійснення позовної роботи та продажу дебіторської заборгованості, надано відповіді на запитання кредиторів та інші роз`яснення.
Заслухавши ліквідатора та кредиторів по другому питанню порядку денного засідання комітету кредиторів від 17.04.2023 було одноголосно вирішено зобов`язати ліквідатора провести інвентаризацію дебіторської заборгованості ТОВ «Рокет Делівері» із виключенням не підтвердженої документально дебіторської заборгованості, а також повністю та частково погашеної заборгованості після чого підготувати та направити кредиторам умови продажу майна (в т.ч. прав вимоги/дебіторської заборгованості) банкрута на аукціоні та скликати засідання комітету кредиторів для прийняття рішення про: надання згоди на продаж майна (в т.ч. прав вимоги/дебіторської заборгованості) на запропонованих умовах; надання згоди на продаж майна (в т.ч. прав вимоги/дебіторської заборгованості), змінивши умови продажу; відмову в наданні згоди на продаж майна (в т.ч. прав вимоги/дебіторської заборгованості) з обґрунтуванням причин.
Після проведення засідання комітету кредиторів від 17.04.2023 було проведено інвентаризацію, членам комітету кредиторів було надіслано умови продажу майна банкрута на аукціоні та станом на 16.05.2023, всі члени комітету кредиторів отримали умови продажу майна банкрута на аукціоні.
12.04.2023 було отримано адвокатський запит щодо надання пояснень та документів по одному із дебіторів на який було надано відповідь в межах встановленого в ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» строк.
Також, безліч відповідей та роз`яснень впродовж 2023 року надавались дебіторам у відповідь на електронні листи в текстовому форматі, а також надавались документи в підтвердження дебіторської заборгованості з метою сприяння в максимальному її погашенні дебіторами
Впродовж квітня 2023 року на адресу ліквідатора надійшло дві заяви з кредиторськими вимогами до боржника від ТОВ «Піцца Делівері» та ФОП Білоцерковець Ірини Сергіївни також 01.05.2023 надійшла заява з кредиторськими вимогами ФОП Водяницької Анастасії Дмитрівни. Розгляд заяв призначено в судовому засіданні на 24.05.2023.
05.05.2023 було проведено інвентаризацію активів банкрута за наслідком проведення якої складено відповідні акти інвентаризації та інвентаризаційні описи копії яких надано в додатках до даного звіту.
Оскільки рухоме майно банкрута знаходилось в м. Києві, що суттєво ускладнювало проведення його огляду потенційними покупцями після розміщення аукціону з його продажу 11.05.2023 із ТОВ «КМС Логістика» було укладено договір №11/05 перевезення вантажу згідно умов якого рухоме майно банкрута було перевезене до м. Луцьк та розміщене у складському приміщенні забезпеченому ліквідатором (копія договору перевезення вантажу та інших документів складених на виконання договору надано в додатках).
Відповідно до ст. 63 КУзПБ після проведення інвентаризації та отримання згоди на продаж майна ліквідатор здійснює продаж майна банкрута на аукціоні. Початковою вартістю продажу майна банкрута є його вартість, визначена ліквідатором.
Відповідно до ст. 75 КУзПБ арбітражний керуючий визначає умови продажу за погодженням з комітетом кредиторів та забезпеченим кредитором (щодо майна, яке є предметом забезпечення). До обов`язкових умов продажу належать: склад майна (лот); початкова ціна; крок аукціону.
Якщо продажу підлягає майно, яке є предметом забезпечення, до умов продажу належить також умова про витрати, пов`язані з утриманням, збереженням та продажем цього майна, які підлягають відшкодуванню з коштів, отриманих від реалізації такого майна.
Арбітражний керуючий зобов`язаний направити умови продажу членам комітету кредиторів та протягом 20 днів з дня, коли вони одержали чи мали одержати умови продажу, скликати комітет кредиторів. Якщо майно є предметом забезпечення, арбітражний керуючий зобов`язаний направити умови продажу забезпеченому кредитору.
Якщо до складу майна може входити майно, яке не є предметом забезпечення, і майно, яке є предметом забезпечення, умови продажу розглядаються і комітетом кредиторів, і забезпеченими кредиторами. При цьому в початковій ціні окремо виділяється початкова ціна обох зазначених видів майна. Кошти, отримані від продажу такого лота, розподіляються між забезпеченими кредиторами та іншими кредиторами пропорційно до початкової ціни майна, що є предметом забезпечення, та іншого майна.
Комітет кредиторів, забезпечений кредитор можуть прийняти рішення про: надання згоди на продаж майна на запропонованих умовах; надання згоди на продаж майна, змінивши умови продажу; відмову в наданні згоди на продаж майна з обґрунтуванням причин.
У разі якщо комітет кредиторів або забезпечений кредитор прийняв рішення про відмову в наданні згоди на продаж майна або не прийняв жодного рішення на засіданні комітету кредиторів чи протягом 20 днів з дня, коли забезпечений кредитор одержав чи мав одержати умови продажу, або якщо арбітражний керуючий не згоден з прийнятим комітетом кредиторів або забезпеченим кредитором рішенням, арбітражний керуючий зобов`язаний звернутися до суду. У такому разі умови аукціону визначаються судом.
Враховуючи вищевикладене 16.05.2023 членам комітету кредиторів було надіслано умови продажу майна банкрута на аукціоні. Оскільки умови продажу надсилались на електронні адреси кредиторів датою отримання умов продажу є було відповідно 16.05.2023.
25.05.2023 відбулось засідання комітету кредиторів, на якому було вирішено надати згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на аукціонах, змінивши запропоновані ліквідатором умови продажу та надано згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на відповідних умовах.
Протягом травня 2023 року на адресу ліквідатора надійшло п`ять листів від дебіторів банкрута із проханнями коригування розміру боргу, зазначивши його в розмірі 0 грн., та виключення з числа дебіторів, у відповідь на які було надіслано листи з повідомленням про неможливість та безпідставність вчинення таких дій.
Ухвалами суду від 24.05.2023 було визнано заявлені кредиторські вимоги ТОВ «Піцца Делівері», ФОП Білоцерковець Ірини Сергіївни та ФОП Водяницької Анастасії Дмитрівни, відомості про визнані кредиторські вимоги було включено до реєстру кредиторських вимог.
15.06.2023 відбулось засідання комітету кредиторів, на якому щодо використання коштів банкрута за період з 17.04.2023 (дата проведення попереднього засідання комітету кредиторів) до дати проведення даного засідання ліквідатором повідомлено, що кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 80 400,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за квітень-травень 2023 року 18 500,00 грн., використано на оплату послуг з перевезення та пакування рухомого майна банкрута з м. Київ, до м. Луцьк та 100 000,00 грн., використано на оплату послуг з проведення на виконання вимог постанови суду від 26.10.2022 аналізу фінансово-господарської діяльності банкрута ТОВ «Рокет Делівері», в тому числі про наявність ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, а також про можливість покладення субсидіарної відповідальності та складення відповідного звіту.
За результатом проведення засідання зборів комітету кредиторів від 15.06.2024 було вирішено схвалити наданий та оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері».
На 16.06.2023 було призначено перший аукціон з продажу рухомого майна банкрута (офісних меблів), який не відбувся в силу відсутності зареєстрованих учасників.
На 22.06.2023 було призначено перші аукціони з продажу належних банкруту прав на торгові марки та дебіторської заборгованості, які не відбулися в силу відсутності зареєстрованих учасників.
На 27.06.2023 було призначено проведення повторного аукціону з продажу рухомого майна банкрута (офісних меблів), який також не відбувся в силу відсутності зареєстрованих учасників. Другий повторний аукціон з продажу рухомого майна банкрута (офісних меблів) призначено на 07.07.2023.
На 03.07.2023 було призначено проведення повторних аукціонів з продажу належних банкруту прав на торгові марки та дебіторської заборгованості, які не відбулися в силу відсутності зареєстрованих учасників. Другі повторні аукціони з продажу належних банкруту прав на торгові марки та дебіторської заборгованості були призначені на 14.07.2023.
05.07.2023 за посиланням в мережі інтернет щодо проведення аукціону невідомою особою в розділі запитання до аукціону було зазначено: «Умови аукціону порушують вимоги законодавства. Дата подання: 05.07.2023 12:49. Згідно ст. 80 КУзПБ - другий повторний аукціон проводиться з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості з урахуванням вимог, встановлених Кабінетом Міністрів України. Прошу привести умови оголошення у відповідності до вимог законодавства. Звертаю увагу, що згідно ст. 74 КУзПБ - у разі якщо порушення замовником аукціону порядку підготовки аукціону, невиконання інших дій, передбачених цим Кодексом, або порядку, визначеного частиною першою статті 68 цього Кодексу, перешкодило особі взяти участь або перемогти на аукціоні, порушник за рішенням господарського суду, у провадженні якого перебуває справа про банкрутство (неплатоспроможність), зобов`язаний сплатити такій особі штраф у розмірі гарантійного внеску або у розмірі 10 відсотків ціни, за якою майно було продане на аукціоні, залежно від того, яка з цих сум є більшою».
Зважаючи на викладене було зібрано комітет кредиторів із питанням порядку денного щодо скасування другого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості та зміни умов продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на другому повторному аукціоні.
На засіданні комітету кредиторів ліквідатором було запропоновано скасувати другий повторний аукціон з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості, змінити умови продажу дебіторської заборгованості на другому повторному аукціоні, вказавши кількість можливих кроків на пониження ціни 99, як було першочергово запропоновано ліквідатором при надсиланні умов продажу майна банкрута на аукціоні та протягом 10 робочих днів оголосити про проведення нового другого повторного аукціону із відповідними змінами щодо кількості можливих кроків на пониження ціни в кількості 99 кроків, проте кредиторами було прийнято рішення:
відмовити ліквідатору в його пропозиції щодо скасування другого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості та/або зміні умов продажу дебіторської заборгованості на другому повторному аукціоні із вказівкою кількості можливих кроків на пониження ціни 99 (як було первісно запропоновано ліквідатором при надсиланні умов продажу майна банкрута на аукціоні);
відмовити ліквідатору в його пропозиції протягом 10 робочих днів розмістити оголошення про проведення нового другого повторного аукціону із відповідними змінами щодо кількості можливих кроків на пониження ціни - в кількості 99 кроків;
заборонити ліквідатору вчиняти будь-які дії спрямовані на скасування другого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості, що призначений на 14.07.2023, та заборонити вчиняти будь-які дії спрямовані на зміну будь-яких умов продажу дебіторської заборгованості на другому повторному аукціоні;
попередити ліквідатора, що в разі не виконання рішень прийнятих на даних зборах або їх недотримання комітет кредиторів буде вимушений переглянути кандидатуру ліквідатора в даній справі.
Той факт, що другі повторні аукціони з продажу належних банкруту прав на торгові марки та дебіторської заборгованості не відбулися в силу відсутності зареєстрованих учасників зумовив необхідність проведення засідання комітету кредиторів та вирішення питання щодо умов подальшого продажу належних банкруту прав на торгові марки та дебіторської заборгованості.
04.07.2023 Відділом ДВС у місті Луцьку Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) було відкрито виконавче провадження № 72153859 щодо стягнення з ТОВ «Рокет Делівері» коштів в користь ОСОБА_11 .
В межах вказаного виконавчого провадження було накладено арешти на рухоме та нерухоме майно боржника, а також на банківські рахунки ТОВ «Рокет Делівері» та зокрема на рахунок № НОМЕР_14 в АТ КБ «Приватбанк».
Наявність вищенаведених арештів та обмежень унеможливлювало ефективне здійснення ліквідатором своїх обов`язків та проведення всіх необхідних дій та розрахунків для завершення ліквідаційної процедури та подання до Суду відповідного клопотання про закриття провадження у справі.
Зважаючи на викладене, 04.07.2023 органу ДВС було надіслано клопотання про зупинення вчинення виконавчих дій та знаття арештів з активів та банківських рахунків боржника. Зважаючи на відсутність відповіді на клопотання 14.07.2023 органу ДВС було надіслано повторне клопотання із аналогічними проханнями. (Копії клопотань наявні в матеріалах справи).
Другий повторний аукціон з продажу рухомого майна банкрута (офісних меблів) призначено на 07.07.2023 та такий аукціон відбувся із визначенням переможця, після чого було складено відповідні документи (протокол, акт), які опубліковано в мережі інтернет (Копії протоколу та акту надано в додатках).
В липні 2023 року на адресу ліквідатора надійшли заяви з грошовими вимогами до банкрута від ТОВ «Хоумленд Юкрейн», ТОВ «Біконстракт» та підприємства з іноземними інвестиціями «Мак Дональдз Юкрейн ЛТД». Вказані заяви було залишено без розгляду відповідними ухвалами суду. Поряд з цим на адресу ліквідатора надійшла апеляційна скарга підприємства з іноземними інвестиціями «Мак Дональдз Юкрейн ЛТД» на ухвалу суду, якою було залишено без розгляду заяву з кредиторськими вимогами вказаного кредитора.
29.08.2023 архівним відділом Подільської районної в місті Києві державної адміністрації було прийнято на державне зберігання документи з кадрових питань (особового складу) за 2019-2023 роки у кількості 12 (дванадцяти) справ в підтвердження чого видано відповідні довідку про прийом на державне зберігання документів ТОВ «Рокет Делівері» та акт про передачу документів тривалого зберігання.
У зв`язку із не продажем прав на торгові марки та дебіторської заборгованості банкрута на трьох аукціонах, умови яких було погоджено на засіданні комітету кредиторів від 25.05.2023 було ініційовано засідання комітету кредиторів із питанням щодо умов подальшого продажу належних банкруту прав на торгові марки та дебіторської заборгованості та надання згоди на продаж майна на відповідних умовах.
04.08.2023 відбулось засідання комітету кредиторів на якому було вирішено надати згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на аукціонах змінивши запропоновані ліквідатором умови продажу, та надано згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на відповідних умовах.
Також на засіданні комітету кредиторів 04.08.2023 було вирішено схвалити наданий та оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а на засіданні комітету кредиторів щодо використання коштів було оголошено, що за період з 15.06.2023 (дата проведення попереднього засідання комітету кредиторів) до дати проведення даного засідання кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 80 400,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за червень-липень 2023 року.
На 17.08.2023 та 28.08.2023 було призначено перший аукціон та перший повторний аукціон з продажу належних банкруту прав на торгові марки, які не відбулися у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників. Другий повторний аукціон з продажу належних банкруту прав на торгові марки було призначено на 11.09.2023.
На 28.08.2023 було призначено перший аукціон з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості, який не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників. Перший повторний аукціон з продажу дебіторської заборгованості банкрута було призначено на 11.09.2023.
09.08.2023 до суду було подано лист-повідомлення про визнання заявлених ФОП Фесенко Діаною Сергіївною кредиторських вимог та вказані вимоги в розмірі 24 574,00 грн., основного боргу та 5 368,00 судових витрат було визнано відповідною ухвалою суду від 16.08.2023.
01.08.2023 до суду було подане клопотання з проханням скасувати всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 72153859, що перебуває на виконанні у відділі державної виконавчої служби у місті Луцьку Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції.
10.08.2023 до суду було подано додаткові пояснення до вищенаведеного клопотання з врахуванням отриманої безпідставної відмови органу ДВС в скасуванні арештів.
Ухвалою Господарського суду Волинської області від 16.08.2023 в даній справі було вирішено скасувати обтяження (арешти та заборони), накладені на майно Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" (вул. Лідавська, буд. 2, м. Луцьк, код ЄДРПОУ 43146904) в межах виконавчого провадження №72153859, що перебуває на виконанні у відділі Державної виконавчої служби у місті Луцьку Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Вказана ухвала набрала законної сили, що підтверджується відповідною відміткою в ЄДР судових рішень.
29.08.2023 відділу ДВС у місті Луцьку Західного МУМЮ було надіслано клопотання з проханням виконати вищенаведену ухвалу господарського суду Волинської області від 16.08.2023 в справі №903/493/22 та скасувати обтяження (арешти та заборони), накладені на майно Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" (вул. Лідавська, буд. 2, м. Луцьк, код ЄДРПОУ 43146904) в межах виконавчого провадження №72153859 після чого ухвалу було виконано.
11.09.2023 відбувся аукціон з продажу належних банкруту прав на торгові марки із визначенням переможця, після чого було складено відповідні документи (протокол, акт), які опубліковано в мережі інтернет (Копії протоколу та акту надано в додатках).
На 28.08.2023 та 11.09.2023 було призначено перший аукціон та перший повторний аукціон з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості, які не відбулися у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників. Другий повторний аукціон з продажу дебіторської заборгованості банкрута призначено на 03.10.2023. До другого повторного аукціону було отримано ряд запитань, на які було надано відповідні відповіді.
03.10.2023 другий повторний аукціон не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
04.10.2023 відбулось засідання комітету кредиторів, на яких ліквідатором було повідомлено, що на 03.10.2023 було призначено проведення другого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості, який не відбувся в силу відсутності зареєстрованих учасників та наведені обставини зумовили необхідність проведення засідання комітету кредиторів та вирішення питання щодо умов подальшого продажу належної банкруту дебіторської заборгованості.
Зважаючи на викладене, а також на часткове зменшення розміру дебіторської заборгованості у зв`язку із її частковим погашенням, ліквідатором запропоновано здійснити повторний продаж вказаних активів банкрута на трьох аукціонах (перший, повторний та другий повторний) та запропоновано відповідні умови продажу. За результатами голосування було вирішено надати згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на аукціонах змінивши запропоновані ліквідатором умови продажу.
Також на засіданні комітету кредиторів 04.10.2023 було вирішено схвалити наданий та оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а на засіданні комітету кредиторів щодо використання коштів було оголошено, що з дати проведення попереднього засідання комітету кредиторів до дати проведення даного засідання кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 80 400,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за два місяці виконання повноважень.
На 27.10.2023 було призначено проведення першого аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості, який не відбувся в силу відсутності зареєстрованих учасників.
На 07.11.2023 та 20.11.2023 було призначено проведення першого та другого повторних аукціонів з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості, які також не відбулися в силу відсутності зареєстрованих учасників.
З огляду на викладене, на 30.11.2023 було призначене засідання комітету кредиторів, на яких ліквідатором було повідомлено пре те, що всі призначені аукціони на умовах запропонованих на попередньому засіданні комітету кредиторів не відбулись та наведені обставини зумовили необхідність проведення засідання комітету кредиторів та вирішення питання щодо умов подальшого продажу належної банкруту дебіторської заборгованості.
Зважаючи на викладене, а також на часткове зменшення розміру дебіторської заборгованості у зв`язку із її частковим погашенням, ліквідатором запропоновано здійснити повторний продаж вказаних активів банкрута на трьох аукціонах (перший, повторний та другий повторний) та запропоновано відповідні умови продажу. За результатами голосування було вирішено надати згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на аукціонах змінивши запропоновані ліквідатором умови продажу.
Також, на засіданні комітету кредиторів 30.11.2023 було вирішено схвалити наданий та оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а на засіданні комітету кредиторів щодо використання коштів було оголошено, що з дати проведення попереднього засідання комітету кредиторів до дати проведення даного засідання кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 80 400,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за два місяці виконання повноважень.
09.11.2023 Подільським відділом державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) було відкрито виконавче провадження № 73221430 щодо стягнення з ТОВ «Рокет Делівері» коштів в користь ГУ ДПС у м. Києві.
В межах вказаного виконавчого провадження було накладено арешти на рухоме та нерухоме майно боржника, а також на банківські рахунки ТОВ «Рокет Делівері» та зокрема на рахунок № НОМЕР_14 в АТ КБ «Приватбанк».
На 25.12.2023 було призначено проведення першого аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 30.11.2023, проте аукціон не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Проведення першого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості призначене на 05.01.2024, однак аукціон також не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
На 19.01.2024 було призначено проведення другого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості, однак аукціон також не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Листом від 19.01.2024 кредиторів було повідомлено про дату, час, місце проведення та запланований порядок денний зборів комітету кредиторів проведення яких було заплановано на 30.01.2024.
30.01.2024 відбулось засідання комітету кредиторів, на якому ліквідатором було повідомлено пре те, що всі призначені аукціони на умовах запропонованих на попередньому засіданні комітету кредиторів не відбулись та наведені обставини зумовили необхідність проведення засідання комітету кредиторів та вирішення питання щодо умов подальшого продажу належної банкруту дебіторської заборгованості.
Зважаючи на викладене, ліквідатором запропоновано здійснити повторний продаж вказаних активів банкрута на трьох аукціонах (перший, повторний та другий повторний) та запропоновано відповідні умови продажу. За результатами голосування було вирішено надати згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на аукціонах змінивши запропоновані ліквідатором умови продажу.
Також, на засіданні комітету кредиторів 30.01.2024 було вирішено схвалити наданий та оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а на засіданні комітету кредиторів щодо використання коштів було оголошено, що з дати проведення попереднього засідання комітету кредиторів до дати проведення даного засідання кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 80 400,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за два місяці виконання повноважень.
На виконання претензій станом на 02.02.2024 на рахунок банкрута надійшло 650 432,24 грн., та з січня 2024 кошти не надходили.
На 26.02.2024 було призначено проведення першого аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах, визначених комітетом кредиторів на засіданні від 30.01.2024, проте аукціон не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Проведення першого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах, визначених комітетом кредиторів на засіданні від 30.01.2024, призначено на 08.03.2024, проте аукціон також не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
На 22.03.2024 було призначено проведення другого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 30.01.2024, проте аукціон також не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
25.03.2024 членів комітету кредиторів було повідомлено про дату, час, місце проведення та запланований порядок денний засідання комітету кредиторів на яких запропоновано вирішити питання щодо подальшого продажу активів банкрута та проміжний звіт про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат.
01.04.2024 відбулось засідання комітету кредиторів, на якому було вирішено надати згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на аукціонах, змінивши запропоновані ліквідатором умови продажу.
Також, на засіданні комітету кредиторів 01.04.2024 було вирішено схвалити оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а на засіданні комітету кредиторів щодо використання коштів було оголошено, що з дати проведення попереднього засідання комітету кредиторів до дати проведення даного засідання кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 85 200,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за два місяці виконання повноважень.
На 25.04.2024 було призначено проведення першого аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах, визначених комітетом кредиторів на засіданні від 01.04.2024, проте аукціон не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Проведення першого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах, визначених комітетом кредиторів на засіданні від 01.04.2024, який також не відбувся у зв`язку із відсутністю учасників було призначено на 10.05.2024.
Проведення другого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 01.04.2024 було призначено на 24.05.2024 та аукціон не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Листом від 24.05.2024 кредиторів повідомлено про заплановане проведення засідання комітету кредиторів на 03.06.2024 з метою вирішення подальших умов продажу належної банкруту дебіторської заборгованості.
03.06.2024 відбулось засідання комітету кредиторів, на якому було вирішено надати згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на аукціонах, змінивши запропоновані ліквідатором умови продажу.
Також, на засіданні комітету кредиторів 03.06.2024 було вирішено схвалити оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а на засіданні комітету кредиторів щодо використання коштів було оголошено, що з дати проведення попереднього засідання комітету кредиторів до дати проведення даного засідання кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 96 000,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за два місяці виконання повноважень.
На 28.06.2024 було призначено проведення першого аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах, визначених комітетом кредиторів на засіданні від 03.06.2024, проте аукціон не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Проведення першого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 03.06.2024 призначено на 09.07.2024, проте аукціон також не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
На 22.07.2024 було призначено проведення другого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 03.06.2024, проте аукціон також не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Листом від 23.07.2024 кредиторів повідомлено про заплановане проведення засідання комітету кредиторів на 01.08.2024 з метою вирішення подальших умов продажу належної банкруту дебіторської заборгованості.
01.08.2024 відбулось засідання комітету кредиторів, на якому було вирішено надати згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на аукціонах змінивши запропоновані ліквідатором умови продажу.
Також, на засіданні комітету кредиторів 01.08.2024 було вирішено схвалити оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а на засіданні комітету кредиторів щодо використання коштів було оголошено, що з дати проведення попереднього засідання комітету кредиторів до дати проведення даного засідання кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 96 000,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за два місяці виконання повноважень.
На 26.08.2024 було призначено проведення першого аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 01.08.2024, проте аукціон не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Проведення першого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 01.08.2024 призначено на 06.09.2024, однак аукціон не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Проведення другого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 01.08.2024 призначено на 20.09.2024, однак аукціон також не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Листом від 23.09.2024 кредиторів повідомлено про заплановане проведення засідання комітету кредиторів на 01.10.2024 з метою вирішення подальших умов продажу належної банкруту дебіторської заборгованості.
01.10.2024 відбулось засідання комітету кредиторів, на якому було вирішено надати згоду на продаж майна банкрута ТОВ «Рокет Делівері» на аукціонах на запропонованих ліквідатором умовах продажу та схвалити оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а на засіданні комітету кредиторів щодо використання коштів було оголошено, що з дати проведення попереднього засідання комітету кредиторів до дати проведення даного засідання кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 96 000,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за два місяці виконання повноважень.
На 24.10.2024 було призначено проведення першого аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 01.10.2024, проте аукціон не відбувся у зв`язку із відсутністю зареєстрованих учасників.
Проведення першого повторного аукціону з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості на умовах визначених комітетом кредиторів на засіданні від 01.10.2024 призначено на 04.11.2024.
04.11.2024 відбувся аукціон з продажу належної банкруту дебіторської заборгованості із визначенням переможця. Оператором авторизованого електронного майданчика була Українська універсальна біржа (ЄДРПОУ: 25158707, адреса місцезнаходження: 36039, м. Полтава, вул. Шевченка, буд. 52. Ціна продажу майна на аукціоні становила 241 696,12 грн. Відомості про проведення аукціону розміщено на наступній веб-сторінці: https://prozorro.sale/auction/BRD001-UA-20241024-22932/. Ціна за придбання майна (прав вимоги) на аукціоні в розмірі 241 696,12 грн., сплачена Покупцем в повному обсязі після чого було складено відповідний Акт про придбання майна на аукціоні в справі про банкрутство (неплатоспроможність) та передано покупцю всі документи, що стосуються дебіторської заборгованості.
Після надходження коштів та складання акту про придбання майна на аукціоні в справі про банкрутство (неплатоспроможність) кредиторам було надіслано листи з проханням надати актуальні реквізити для перерахунку коштів в якості погашення кредиторської заборгованості.
Після отримання реквізитів було здійснено погашення кредиторських вимог першої черги кредиторам від яких отримано реквізити, кредиторам реквізитів яких отримано не було надіслано повторні листи з проханням їх надання.
Після отримання реквізитів всіх кредиторів було повністю погашено кредиторські вимоги першої черги та частково погашено кредиторські вимоги третьої черги.
02.12.2024 відбулось засідання комітету кредиторів, на якому було вирішено схвалити оголошений проміжний звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в справі №:903/493/22 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рокет Делівері», а на засіданні комітету кредиторів щодо використання коштів було оголошено, що з дати проведення попереднього засідання комітету кредиторів до дати проведення даного засідання кошти використовувались на оплату основної грошової винагороди ліквідатора, а саме 96 000,00 грн. було перераховано в якості оплати основної грошової винагороди ліквідатора за два місяці виконання повноважень.
Відповідно до ст. 61 КУзПБ під час проведення ліквідаційної процедури ліквідатор зобов`язаний використовувати лише один (ліквідаційний) рахунок боржника в банківській установі. Залишки коштів на інших рахунках перераховуються на ліквідаційний рахунок боржника.
На виконання вказаної норми всі рахунки банкрута в банківських установах було закрито в підтвердження чого отримано відповідні довідки копії яких надано в додатках до даного звіту.
Щодо заявлення вимог до третіх осіб, які відповідно до законодавства несуть субсидіарну відповідальність за зобов`язаннями боржника у зв`язку з доведенням його до банкрутства.
На виконання вимог Кодексу України з процедур банкрутства та дотримуючись принципу безсумнівної повноти дій ліквідатора ліквідатором було розглянуте питання притягнення до солідарної та субсидіарної відповідальності осіб, що можуть нести такого роду відповідальність.
Субсидіарна відповідальність застосовується за доведення до банкрутства до особи дії та рішення якої призвели до відсутності як коштів на рахунках, так і майна банкрута.
У разі банкрутства боржника з вини його засновників (учасників, акціонерів) або інших осіб, у тому числі з вини керівника боржника, які мають право давати обов`язкові для боржника вказівки чи мають можливість іншим чином визначати його дії, на засновників (учасників, акціонерів) боржника - юридичної особи або інших осіб у разі недостатності майна боржника може бути покладена субсидіарна відповідальність за його зобов`язаннями.
Звернення ліквідатора до господарського суду про покладення на винних осіб субсидіарної відповідальності за доведення до банкрутства є частиною принципу безсумнівної повноти дій у ліквідаційній процедурі і не залежить від наявності вироків у кримінальних справах щодо таких осіб.
КУзПБ передбачена певна сукупність дій, яку необхідно вчинити ліквідатору в ході ліквідаційної процедури та перелік додатків, які додаються до звіту ліквідатора і є предметом дослідження в судовому засіданні за підсумками ліквідаційної процедури, що проводиться за участю кредиторів (комітету кредиторів); подання звіту та ліквідаційного балансу здійснюється ліквідатором за наслідком всіх проведених ним дій в ході ліквідаційної процедури. Обов`язком ліквідатора є здійснення всієї повноти заходів спрямованих на виявлення активів боржника, при цьому ні у кого не повинен виникати обґрунтований сумнів, щодо їх належного здійснення (принцип безсумнівної повноти дій ліквідатора у ліквідаційній процедурі).
Огляд правових висновків Верховного Суду при завершенні процедури ліквідації і подання до суду звіту ліквідатора, заявлення вимог до господарського суду щодо третіх осіб, які несуть субсидіарну відповідальність за доведення боржника до банкрутства є частиною аналізу фінансового становища банкрута та вжиття всієї повноти заходів спрямованих на виявлення активів боржника.
Внаслідок проведення ліквідатором аналізу на предмет можливості субсидіарної відповідальності посадових осіб боржника чи його засновників, які сприяли доведенню його до стану неплатоспроможності та виникненню заборгованості перед кредиторами, а також встановлення обставин можливого доведення боржника до банкрутства чи інших злочинів посадових осіб боржника, які сприяли настанню неплатоспроможності боржника, що може бути підставою для притягнення таких осіб до відповідальності за зобов`язаннями боржника у справі про банкрутство підстав для звернення до суду з заявою про покладання субсидіарної чи солідарної відповідальності на третіх осіб не виявлено.
Відповідно ст. 12 кодексу України з процедур банкрутства Арбітражний керуючий зобов`язаний проводити аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника та подавати результати такого аналізу до господарського суду разом з документами, що підтверджують відповідну інформацію.
Відповідно до кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий зобов`язаний проводити аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника та виявляти (за наявності) ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства.
В наслідок проведення ліквідатором аналізу на предмет можливості субсидіарної відповідальності посадових осіб боржника чи його засновників, які сприяли доведенню його до стану неплатоспроможності та виникненню заборгованості перед кредиторами, а також встановлення обставин можливого доведення боржника до банкрутства чи інших злочинів посадових осіб боржника, які сприяли настанню неплатоспроможності боржника, що може бути підставою для притягнення таких осіб до відповідальності за зобов`язаннями боржника у справі про банкрутство підстав для звернення до суду з заявою про покладання субсидіарної чи солідарної відповідальності на третіх осіб не виявлено.
За результатами проведеного аналізу ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства на виявлено.
Таким чином, за результатами проведених досліджень ліквідатором не встановлено підстав та ознак для притягнення винних осіб до субсидіарної або солідарної відповідальності в процедурі ліквідації ТОВ «Рокет Делівері» та не виявлено угод, які могли б визнаватися недійсними у ліквідаційній процедурі.
Під час ліквідаційної процедури встановлено, що належних та допустимих доказів, які б свідчили про доведення керівником, учасниками боржника до банкрутства, а також вчинення ними дій, що мали на меті передачу активів боржника іншій юридичній особі з метою уникнення в подальшому можливості звернення стягнення на майно Товариства, створення умов, за яких підприємство стало неплатоспроможним, матеріали справи не містять.
На підставі вищевказаного можна дійти до висновку, що ознак умисних дій керівних осіб боржника, що б призвели до його стійкої фінансової неспроможності, а також дій доведення до банкрутства ТОВ «Рокет Делівері» не встановлено, а от же і відсутні підстави для застосування до цих осіб солідарної чи субсидіарної відповідальності.
Відповідно відсутні підстави для заявлення вимог до третіх осіб, які відповідно до законодавства несуть субсидіарну чи солідарну відповідальність за зобов`язаннями боржника у зв`язку з доведенням його до банкрутства. Тому реалізувати субсидіарну чи солідарну відповідальність засновника чи третіх осіб в межах провадження не є можливим.
Поряд із Звітом за результатами проведення аналізу фінансово-господарської діяльності неплатоспроможного підприємства ТОВ «Рокет Делівері» в тому числі про наявність ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, розробленим фізичною особою-підприємцем Качан І.О. під час проведення процедури розпорядження майном висновки якого наведені вище по тексту звіту, на виконання постанови господарського суду Волинської області від 26.10.2022 з фізичною особою-підприємцем Чайковською Ольгою Романівною було укладено Договір, за умовами якого Замовник дає завдання, а Виконавець приймає на себе зобов`язання особисто надати послугу щодо проведення аналізу фінансово-господарської діяльності банкрута ТОВ «Рокет Делівері», в тому числі про наявність ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства та надати відповідний звіт.
На виконання умов договору Фізичною особою-підприємцем Чайковською Ольгою Романівною було розроблено Звіт за результатами проведення аналізу фінансово-господарської діяльності неплатоспроможного підприємства ТОВ «Рокет Делівері» в тому числі про наявність ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, а також про можливість покладення субсидіарної відповідальності.
Відповідно до висновків зазначеного звіту ознак дій з приховуваний банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства ТОВ «Рекет Делівері» не виявлено.
Звіт за результатами проведення аналізу фінансово-господарської діяльності неплатоспроможного підприємства та ознак лій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства ТОВ «Рокет Делівері» від 10.09.2022р. доведено до відома кредиторів та розглянуто судом. Як слідує з матеріалів справи про банкрутство жодною із сторін не ставилися під сумнів висновки Звіту від 10.09.2022.
Документів та інших обставин справи, які б спростовували висновки Звіту за результатами проведення аналізу фінансово-господарської діяльності неплатоспроможного підприємства та ознак лій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства ТОВ «Рокет Делівері» під час процедури ліквідації не виявлено.
Однак, у зв`язку із погіршенням протягом 2019-2021рр. показників: забезпечення зобов`язань боржника всіма його активами; забезпечення зобов`язань боржника його оборотними активами; розміру чистих активів - здійснено перевірку фінансово-господарських договорів, що фігурують в матеріалах справи про банкрутство ТОВ «Рокет Делівері».
Аналізуючи договори, що фігурують в матеріалах справи про банкрутство ТОВ «Рокет Делівері» встановлено, що практично усі кредиторські вимоги, заявлені в межах справи про банкрутство, виникли з кінця 2021р. по 24.02.2022р.
Ймовірно, причинами суттєвого погіршення фінансового стану підприємства та втрати платоспроможності стали наслідки досудового розслідування в межах кримінального провадження № 62020100000000583, зокрема арешт рахунків підприємства з 22.11.2021 по 20.12.2021 Після накладеного арешту на рахунки Товариство не мало змоги здійснювати операційну діяльність, своєчасно здійснювати розрахунки з партнерами та оплачувати послуги контрагентів.
Також 24.02.2022 у зв`язку з військовою агресією російської федерації проти України Товариство прийняло рішення про призупинення діяльності на території України (протокол загальних зборів єдиного засновника (учасника) ТОВ «Рокет Делівері» №24/03/2022-1 віл 24.02.2022р.). Більшість закладів харчування також припинили свою діяльність, що створило умови, за яких Товариство не мало змоги поповнювати обігові кошти.
Зазначене вище, як і те, що під час аналізу не було виявлено: необґрунтованої виплати грошових коштів, необґрунтованої передачі третім особам майна; заплутування звітності, знищення документів або інформації, унаслідок чого неможлива ефективна робота підприємства, тощо свідчить про відсутність ознак дій з доведення підприємства до банкрутства.
Статтею 42 КУзПБ передбачено можливість визнання недійсними правочинів боржника, вчинених боржником після відкриття провадження у справі про банкрутство або протягом трьох років, що передували відкриттю провадження у справі про банкрутство, якщо вони завдали збитків боржнику або кредиторам.
Пунктом 3, ч. 8 ст. 48 КУзПБ встановлено, що до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства.
Матеріали справи про банкрутство ТОВ «Рокет Делівері» свідчать про те, що кредиторами не подавались заяви про визнання недійсними правочинів боржника в порядку ст. 42 КУзПБ.
Враховуючи результати проведеної інвентаризації станом на 04.10.2022р, щодо активів боржника (82 107 349.51 грн.) та щодо визнаних судом вимог кредиторів (145 144 341,07 грн.) можна зробити висновок, що ТОВ «Рокет Делівері» не має змоги в повній мірі погасити існуючі борги.
Таким чином, у зв`язку із недостатністю майна боржника виникла необхідність з`ясувати можливість покладення субсидіарної відповідальності за зобов`язаннями боржника.
Провівши аналіз на предмет виявлення можливих протиправних дій (бездіяльності) учасників та керівників товариства, які несуть юридичну відповідальність за порушення вимог законодавства про банкрутство, можна дійти до висновку, що кінцевий бенефіціар ТОВ «Рокет Делівері» ОСОБА_12 намагався покращити фінансову ситуацію підприємства для запобігання його банкрутству, шляхом надання фінансової допомоги на загальну суму 62 365 682.64 грн.
Після повномасштабного вторгнення росії вищим органом управління Товариства було прийнято рішення про звернення до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Однак ухвалою Господарського суду міста Києва від 06.07.2022 ТОВ «Рокет Делівері» було відмовлено у відкритті провадженні у справі про банкрутство.
Відмовляючи у відкритті провадженні у справі про банкрутство, судом встановлено, що в .матеріалах справи відсутні належні та допустимі докази того, що задоволення вимог одного або кількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов`язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами (загроза неплатоспроможності). Подані заявником документи не містять обставин, які би свідчили про неможливість виконання зобов`язань перед кредиторами.
Також, під час аналізу не виявлено, що саме неналежне виконання учасниками та керівниками своїх обов`язків стосовно управління товариством спричинило наслідки у формі втрати підприємством здатності до господарювання і настанням неплатоспроможності.
Підстави для покладення субсидіарної відповідальності на учасників та керівників ТОВ «Рокет Делівері» ліквідатором та кредиторами не встановлено.
Зважаючи на викладене інформації щодо навмисного погіршення фінансово-господарського стану підприємства немає. Ознак неправомірних дій відповідальних осіб боржника та ознак навмисного погіршення фінансово-господарського стану підприємства не встановлено. Також не встановлено, що боржником подавались недостовірні відомості в фінансовій звітності або в інших документах про його фінансове та майнове становище. Приховування та заниження вартості майна, яке знаходиться у розпорядженні товариства не виявлено. Ознак дій з приховування банкрутства не виявлено.
Таким чином, за результатами проведених досліджень ліквідатором не встановлено підстав та ознак для притягнення винних осіб до субсидіарної або солідарної відповідальності в процедурі ліквідації ТОВ «Рокет Делівері» та не виявлено угод, які могли б визнаватися недійсними у ліквідаційній процедурі.
Під час ліквідаційної процедури встановлено, що належних та допустимих доказів, які б свідчили про доведення керівником, учасниками боржника до банкрутства, а також вчинення ними дій, що мали на меті передачу активів боржника іншій юридичній особі з метою уникнення в подальшому можливості звернення стягнення на майно Товариства, створення умов, за яких підприємство стало неплатоспроможним, матеріали справи не містять.
Відповідно відсутні підстави для заявлення вимог до третіх осіб, які відповідно до законодавства несуть субсидіарну чи солідарну відповідальність за зобов`язаннями боржника у зв`язку з доведенням його до банкрутства. Тому реалізувати субсидіарну чи солідарну відповідальність засновника чи третіх осіб в межах провадження не є можливим.
Відповідно до ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства, після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додано:
відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; (в додатках надано копії документів, складених при проведенні інвентаризації майна банкрута; ліквідаційну масу складало майно, яке виявлено в ході проведення інвентаризації та відображене в актах інвентаризації).
відомості про реалізацію об`єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; (в даному звіті наведені детальні відомості щодо порядку, способу та результатів реалізації майна банкрута з посиланням на відповідні акти про придбання майна на аукціонах копії яких надано в додатках до звіту. Укладення договорів купівлі-продажу КУзПБ не передбачає, а продаж оформлено відповідними актами).
копії документів, що підтверджують відчуження активів боржника під час ліквідаційної процедури (у тому числі протоколи про проведення аукціону, договори купівлі-продажу, акти приймання-передачі майна, акти про придбання майна на аукціоні тощо); (Копії протоколів про проведення аукціону та актів приймання-передачі надані в додатках о даного звіту).
реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; (наданий в додатках до даного звіту).
документи, що підтверджують погашення вимог кредиторів; (копії платіжних інструкцій надані в додатках до звіту).
довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; (Копії довідки та акту надано в додатках до звіту).
розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, видане Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; (зважаючи на те, що організаційно правова форма боржника не є акціонерним товариством, скасування обігу акцій не здійснюється).
10.01.2025 членів комітету кредиторів повідомлено про дату, місце, час проведення та запланований порядок денний засідання комітету кредиторів проведення якого було заплановане на 31.01.2025.
Поряд з цим, в повідомленні про дату, місце, час проведення та запланований порядок денний засідання комітету кредиторів зверталась увага кредиторів, що до дати проведення комітету кредиторів надано більшу кількість часу оскільки на засіданні комітету кредиторів 31.01.2025 розглядатиметься підсумковий звіт ліквідатора який охоплюватиме всю ліквідаційну процедуру оскільки всі заходи ліквідаційної процедури здійснено. Відповідно, висловлено прохання до кредиторів до дати проведення засідання комітету кредиторів максимально реалізувати власні права в частині ознайомлення із матеріалами справи в суді, а також безпосередньо у ліквідатора із можливістю поставлення відповідних запитань в разі наявності з метою спрощення прийняття рішень на засіданні комітету кредиторів та їх проведення максимально ефективно та в стислі строки.
Також повідомлено, що ліквідатором до дати проведення засідання комітету кредиторів буде проведено погашення вимог кредиторів які станом на 10.01.2025 не надали реквізити для погашення вимог, підготовано повний звіт ліквідатора про виконані дії в справі з додатками та звіт про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат за всю ліквідаційну процедуру в даній справі, а також ліквідаційний баланс та проекти інших документів.
Згідно з протоколом №18 від 31.01.2025 засідання комітету кредиторів ТОВ «Рокет Делівері» комітетом кредиторів банкрута (присутні 100% голосів) вирішено:
1. Схвалити звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумком ліквідаційної процедури.
2. Роботу ліквідатора визнати задовільною, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс прийняти до відома та схвалити. Рекомендувати ліквідатору звернутися до господарського суду із клопотанням про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу ТОВ «Рокет Делівері» та припинення провадження у справі.
Правильне завершення ліквідаційної процедури є основним завданням ліквідатора, який, з урахуванням покладених на нього Кодексом про банкрутство повноважень повинен наполегливо та добросовісно працювати упродовж всієї процедури ліквідації.
Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс є підсумковими документами, які підтверджують належне проведення ліквідатором всіх необхідних заходів ліквідаційної процедури, вчинення адекватних дій щодо виявлення кредиторів та активів боржника, за результатами розгляду яких суд приймає ухвалу про ліквідацію боржника та закриття провадження у справі.
Отже законодавцем передбачено певну сукупність дій, які необхідно вчинити в ході ліквідаційної процедури та перелік додатків до звіту ліквідатора, які подаються суду разом з зазначеним звітом та є предметом дослідження в судовому засіданні за підсумками ліквідаційної процедури, яке проводиться за участю кредиторів (комітету кредиторів).
Подання звіту та ліквідаційного балансу здійснюється ліквідатором за результатом проведених дієвих заходів, які передбачені у ліквідаційній процедурі.
Законом не визначено вичерпний перелік таких заходів, які має вчинити ліквідатор для завершення ліквідаційної процедури, визначені тільки основні напрямки таких заходів, що дозволяють сформувати ліквідаційну масу та задовольнити, за умови виявлення майна (ліквідних активів), вимоги кредиторів, що логічно випливає із визначених Законом повноважень ліквідатора та надає останньому можливість відповідно до власного самостійного та незалежного розсуду вчиняти дії щодо виявлення та розшуку активів банкрута для формування ліквідаційної маси.
Разом з тим, обов`язком ліквідатора є здійснення всієї повноти заходів, спрямованих на виявлення активів боржника, при цьому ні у кого не повинен виникати обґрунтований сумнів щодо їх належного здійснення - принцип безсумнівної повноти дій ліквідатора у ліквідаційній процедурі (постанова Верховного Суду від 14.02.2018 року у справі №927/1191/14).
Відповідно до положень ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства вимоги, не погашені у зв`язку з недостатністю майна, вважаються погашеними.
Частиною 3 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до складу ліквідаційної маси, він зобов`язаний подати господарському суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність у банкрута майна.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.90 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд закриває провадження у справі про банкрутство, якщо: затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому цим Кодексом.
Таким чином, оскільки за результатами ліквідаційної процедури у банкрута не залишилось майна, за рахунок якого можливе погашення кредиторських вимог, підприємницька діяльність підприємства припинена, що відображено у ліквідаційному балансі, господарський суд дійшов висновку про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, ліквідацію ТзОВ «Рокет Делівері» та закриття провадження у справі.
Як визначено частиною 4 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства у випадках, передбачених пп. 4-6 ч. 1 цієї статті, господарський суд в ухвалі про закриття провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
Відповідно до ч.6 ст.65 Кодексу України з процедур банкрутства, ліквідатор виконує свої повноваження до внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про припинення юридичної особи - банкрута.
Ліквідатор одночасно із підсумковим звітом у справі про банкрутство ТОВ «Рокет Делівері» в клопотанні від 03.02.2025 просить суд затвердити звіт арбітражного керуючого про нарахування та виплату основної грошової винагороди арбітражного керуючого.
До клопотання долучено звіт від 31.01.2025 про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого за період виконання повноважень ліквідатора у справі про банкрутство ТОВ «Рокет Деліверу» за період з 26.10.2022 по 31.01.2025 становить 1 173 841,94 грн.
В ліквідаційній процедурі ТОВ «Рокет Делівері» погашено вимоги першої черги на суму 621 740,00 грн., та вимоги третьої черги на суму 292 331,81 грн., а розмір додаткової винагороди ліквідатора від загальної суми погашених кредиторських вимог (914 071,81) становить відповідно 27 400,00 грн. (914 071,81 х 3 / 100).
Додаткова грошова винагорода ліквідатора сплачена в повному обсязі за рахунок коштів наявних на рахунках банкрута, коштів отриманих за результатом претензійної роботи з дебіторами банкрута, та коштів отриманих від продажу активів банкрута, а заборгованість перед ліквідатором щодо сплати додаткової винагороди відсутня.
Щодо витрат понесених в ліквідаційній процедурі ліквідатор повідомив, що в ліквідаційній процедурі було понесено витрати на загальну суму 1 184 636,06 грн., які були відшкодовані в повному обсязі за рахунок коштів наявних на рахунках банкрута, коштів отриманих за результатом претензійної роботи з дебіторами банкрута, та коштів отриманих від продажу активів банкрута, а заборгованість перед ліквідатором в частині понесених витрат відсутня
Згідно з протоколом №18 від 31.01.2025 засідання комітету кредиторів ТОВ «Рокет Делівері» комітетом кредиторів банкрута (присутні 100% голосів) вирішено, серед іншого, схвалити звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумком ліквідаційної процедури.
Скарг на дії/бездіяльність розпорядника майна чи ліквідатора у даній справі до суду не надходили.
Рішенням комітету кредиторів від 31.01.2025, що оформлено протоколом №8 вирішено схвалити звіт арбітражного керуючого про нарахування та виплату грошової винагороди здійснення та відшкодування витрат в даній справі
Відповідно до положень ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.
Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.
Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.
Витрати арбітражного керуючого, пов`язані з виконанням ним повноважень у справі, відшкодовуються в порядку, передбаченому цим Кодексом, крім витрат на страхування його професійної відповідальності за заподіяння шкоди, а також витрат, пов`язаних з виконанням таких повноважень у частині, в якій зазначені витрати перевищують регульовані державою ціни (тарифи) на відповідні товари, роботи, послуги чи ринкові ціни на день здійснення відповідних витрат або замовлення (придбання) товарів, робіт, послуг.
Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у процедурі банкрутства фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у процедурі банкрутства юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором.
Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, реструктуризації заборгованості, погашення боргів подається арбітражним керуючим до господарського суду за п`ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.
У разі якщо процедура триває після закінчення авансованих заявником коштів, основна винагорода арбітражного керуючого сплачується за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.
Враховуючи вищевикладене, господарський суд задовольняє клопотання ліквідатора Григор`єва В. В. від 03.02.2025 про затвердження Звіт ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат.
Керуючись ст. ст. 30, 58, 60, 61, 65, 67, 90 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд
У Х В А Л И В :
1. Звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" (вул. Лідавська, буд. 2, м. Луцьк, код ЄДРПОУ 43146904) затвердити.
2. Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" (вул. Лідавська, буд. 2, м. Луцьк, код ЄДРПОУ 43146904).
3. Звіт арбітражного керуючого Григор`єва Валерія Васильовича від 31.01.2025 про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого ліквідатора за підсумками процедури ліквідації Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" (вул. Лідавська, буд. 2, м. Луцьк, код ЄДРПОУ 43146904) затвердити.
4. Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" (вул. Лідавська, буд. 2, м. Луцьк, код ЄДРПОУ 43146904) закрити.
5. Державному реєстратору провести державну реєстрацію припинення Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" (вул. Лідавська, буд. 2, м. Луцьк, код ЄДРПОУ 43146904) та внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення та запис щодо закриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Рокет Делівері" (вул. Лідавська, буд. 2, м. Луцьк, код ЄДРПОУ 43146904).
6. Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений Кодексом України з процедур банкрутства строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
Ухвала господарського суду у справі про банкрутство набирає законної сили в порядку п.4 ст. 9 КУзПБ
Ухвала суду може бути оскаржене до Північно-західного апеляційного господарського суду відповідно до ст.9 КУзПБ, ст. ст. 255, 256, п. 17.5 Перехідних положень ГПК України.
Ухвала суду підписана 28.03.2025
СуддяМ. С. Шум
Суд | Господарський суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 25.03.2025 |
Оприлюднено | 02.04.2025 |
Номер документу | 126246462 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд Волинської області
Шум Микола Сергійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні